Vítejte

Jmenuji se Ivan Macek a tato stránka je mou nabídkou pomoci Vám v poznávání pozoruhodného světa angličtiny a její kultury.

Mám zkušenost 15 let výuky v gymnáziích, středních školách, jazykových školách i jako jazykový lektor. Nabízím své jazykové i pedagogické vzdělání, zkušenost ze života a práce v zahraničí i ze studia na holandských, britských a amerických univerzitách.

Neslibuji úspěch bez námahy. Rád Vám však pomohu naučit se angličtinu tak, abyste ji mohli užívat a rozumět jí jako člověk, jemuž je přirozeným prostředím: řeč pružně přizpůsobit situaci, kultivovaně psát, diskutovat, studovat anebo pracovat s texty.  

Nabízím individuální výuku nebo výuku v menších skupinách, založenou na zvládnutí gramatiky a na nenásilné konverzaci na různá témata, od všedního dne či tzv. "small talk" po náměty z ekonomie, práva, sociologie, zdravotnictví, historie nebo kultury.

Budu rád, když si prohlédnete moji nabídku a posoudíte sami, co z ní by Vám přineslo největší užitek. Těším se také na Vaše dotazy, náměty a informace o tom, co potřebujete a jaká jsou Vaše očekávání. Budu rád, když budu také Vaším průvodcem.

Ivan Macek 

Pojďme spolu...
 


 

 


Adresa   

AIM   Sušilova ul. 1528/1

Hradec Králové 2, mapa

ENGLISH INFO, Контакт

SMS-cz, skype: ivanim23

A K T U A L I T A


Novinky

22.10.2010 20:02

Pomoc pro Aničku

Pomozte najít Aničku Janatkovou odkazem na toto anglické video s prosbou jejích rodičů. Děkuji za pomoc: Please, watch this video...

Celý článek

—————

21.07.2009 12:16

Ukázková výuka AJ

Ukázková hodina angličtiny s konzultací je pro zájemce možná po dohodě.

Celý článek

—————

29.06.2009 16:00

Nová adresa

Výuka v HK bude od 1. září 2009 probíhat také v učebně v Sušilově ulici 1528. Učebna je vybavena i menší jazykovou knihovnou,...

Celý článek

—————


Kontakt

ANGLIČTINA - Ivan Macek

ICQ: im23 (632187889)
Skype: ivanim23


00 - 420 - 774 899 935


A I M  jako volba

Slovo  "aim" má v angličtině nejčastěji takové významy, jako je "směřování" či "cíl":

Přál bych si, abychom spolu vyšli za dobrým a užitečným cílem porozumění řeči a aby Vám tato překvapivá i milá cesta dala aktivní poznání života angličtiny a její kultury.


 

Learning is the eye of the mind.

Učení je okem duše.

 

Nothing so good but it might have been better...

Nic není až tak dobré, aby to nemohlo být lepší...

 

The tongue is the rudder of our ship.

Jazyk je kormidlo naší lodi.