Test znalostí - angličtina

Tento test je určen ke zhodnocení hlavních gramatických a lexikálních znalostí zájemce, který je tzv. nepravým začátečníkem, mírně či středně pokročilým studentem anglického jazyka. Smyslem je odlišit náhodné výsledky a odhalit maximum chyb, proto je založen na překladu a formulaci textu.

Udělejte vše, co zvládnete, aby byl výsledný obraz co nejpřesnější. Pokud máte zájem o studium angličtiny s mou pomocí, uložte vyplněný dokument a pošlete jej jako přílohu mailu s údaji o sobě - stačí jméno, adresa, popř. jiné kontaktní informace - jako podklad pro konzultaci.  

Test ke stažení


Test znalostí - ruština

Tento test je určen ke zhodnocení hlavních gramatických a lexikálních znalostí zájemce, který je tzv. nepravým začátečníkem, mírně či středně pokročilým studentem ruského  jazyka. Smyslem je odlišit náhodné výsledky a odhalit maximum chyb, proto je zčásti založen na překladu a formulaci textu.

Udělejte vše, co zvládnete, aby byl výsledný obraz co nejpřesnější. Pokud máte zájem o studium ruštiny s mou pomocí, uložte vyplněný dokument a pošlete jej jako přílohu mailu s údaji o sobě - stačí jméno, adresa, popř. jiné kontaktní informace - jako podklad pro konzultaci. 

Test ke stažení


Kontakt

ANGLIČTINA - Ivan Macek

ICQ: im23 (632187889)
Skype: ivanim23


00 - 420 - 774 899 935